1/1

Niky

Niky je 15ti letá slečna s Aspergrovým syndromem (autismem), mutismem, s depresivní symptomatologií. Potřebuje dohled prakticky při všech aktivitách - sama nezvládá pravidelnou hygienu, běžný nákup, vyžaduje zvýšenou péči vychovatelů a rodičů.

Niky má mladší sourozence. Brášku Tomáše, který od nás dostal polštářek s autem a sestřičku Beátku, které jsem ušili deku v projektu č. 93.

VĚK

15 let

PROJEKT

92

ODEVZDÁNO

duben 2014

Deka

Maminka nám poslala poděkování:

„Dobrý den, strašně moc a moc děkujeme za nádherné deky,polštářek a také dárečky pro děti. Beátka se na balík vrhla a byla strašně nadšená, dokonce dnes poprvé za jejích 6 let vydržela spinkat sama ve své postýlce pod kouzelnou dekou z lásky. Tohle se nám ještě nikdy nepovedlo. Deky jsou vážně úžasné a obdivuji práci švadlenek,muselo to být strašně moc práce.Polštářek je také nádherný a už se vyjímá v posteli u Toma. Niky se deka také moc líbí, hlavně zebry a i ostatní obrázky jsou moc krásné. Posíláme fotečky, Beátka si hned s dekou hrála a udělala si dům . Opravdu moc děkujeme,jste všechny úžasné. Dečky budou s námi cestovat pokaždé kam vyrazíme. Také děkujeme za návod k čištění a praní a hlavně povzbudivé slova a krásné přáníčka,schováme je dětem na památku. Eva“

pozn. Niky nesnáši focení, proto fotky s ní chybí. 

deku ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
zádíčka deky
vyšila 55 Byszla
vyšila 53 Jamala
vyšila 74 Jiřina, Třemošná
vyšila 53 Jamala
vyšila 74 Jiřina, Třemošná
vyšila 166 Monika Vágnerová, Jaroměř
vyšila 166 Monika Vágnerová, Jaroměř
vyšila 39 Kamila
vyšila 60 Edita
vyšila 34 Hana, Rousínov
ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
ušila 83 MAKRA, Chrudim
polštář pro Tomáška ušila 63 Renata, Nový Hrozenkov
Zobrazit více
Napište nám

Deky z lásky, z.s.

Žižkovo náměstí 267

258 01  Vlašim

dagmar@dekyzlasky.cz

Účet pro veřejnou sbírku u UniCredit bank

č.1197663004/2700

  • White Facebook Icon

© 2017 Deky z lásky, z.s.