top of page

Niky

Niky je 15ti letá slečna s Aspergrovým syndromem (autismem), mutismem, s depresivní symptomatologií. Potřebuje dohled prakticky při všech aktivitách - sama nezvládá pravidelnou hygienu, běžný nákup, vyžaduje zvýšenou péči vychovatelů a rodičů.

Niky má mladší sourozence. Brášku Tomáše, který od nás dostal polštářek s autem a sestřičku Beátku, které jsem ušili deku v projektu č. 93.

VĚK

15 let

PROJEKT

92

ODEVZDÁNO

duben 2014

Deka

Maminka nám poslala poděkování:

„Dobrý den, strašně moc a moc děkujeme za nádherné deky,polštářek a také dárečky pro děti. Beátka se na balík vrhla a byla strašně nadšená, dokonce dnes poprvé za jejích 6 let vydržela spinkat sama ve své postýlce pod kouzelnou dekou z lásky. Tohle se nám ještě nikdy nepovedlo. Deky jsou vážně úžasné a obdivuji práci švadlenek,muselo to být strašně moc práce.Polštářek je také nádherný a už se vyjímá v posteli u Toma. Niky se deka také moc líbí, hlavně zebry a i ostatní obrázky jsou moc krásné. Posíláme fotečky, Beátka si hned s dekou hrála a udělala si dům . Opravdu moc děkujeme,jste všechny úžasné. Dečky budou s námi cestovat pokaždé kam vyrazíme. Také děkujeme za návod k čištění a praní a hlavně povzbudivé slova a krásné přáníčka,schováme je dětem na památku. Eva“

pozn. Niky nesnáši focení, proto fotky s ní chybí. 

bottom of page