press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Anetka

Anetka má posthemoragický hydrocefalus, má zavedený od narození V-P shunt. V 1 roce života jí diagnostikovali DMO- spastická triparéza s levostrannou převahou. Anetka je chodící velmi živá holčička, má problémy se stabilitou a má narušenou chůzi. Neustále každodenně rehabilituje, 1x týdně dojíždí na rehabilitace Vojtovou metodou, 1x týdně na Bobath koncept. Anetka dochází do školky, kde má asistentku. V kolektivu dětí se jí velmi líbí a je oblíbená, je společenská.

VĚK

4 roky

PROJEKT

369

ODEVZDÁNO

červen 2019

Deka

Maminka Anetky nám napsala:

"Dobrý den,

velmi rádi bychom poděkovali všem tetičkám, které se podílely na tvorbě dárečku pro Anetku. Děkujeme všem tetičkám – švadlenkám, velmi si vážíme vašeho dárku, práce a nadšení se kterým deky šijete. Za vaší trpělivost při tvoření těchto nádherných dek a polštářků. Děkujeme za podporu, povzbuzení, snahu a chuť pomáhat ostatním. Za štěstí a úsměv na tvářičce naší Anetky.

Především bychom rádi poděkovali tetě Renatce, která deku i polštářek ušila. Anetka celé odpoledne vyhlížela pana pošťáka až balíček doveze, nadšeně se pustila do jeho rozbalování, vyslechla si celý dopis od tetiček, prohlédla si přáníčko, které bylo součásti balíčku a plna očekávaní začala rozbalovat dáreček.  Pří rozbalování jsem měla slzy v očích, protože nadšení a rozzářená očička Anetky mně vážně dojalo. Pečlivě jsme prohlíželi každý obrázek, Anetka přeskakovala z jednoho obrázku na druhý. Je z deky a polštářku moc nadšená.

Jako perličku přidávám naši malou historku. Anetka sleduje Receptář na Primě , kde je její oblíbený herec Oldřich Navrátil (kterého si oblíbila v pohádce Čertoviny jako „pantátu“ ). Sledovala Vaše reportáže o „dekách z lásky“ a vždy říkala, že by se jí taková deka líbila, že pod ní chtěla spinkat. A včera se jí její přání splnilo 😊

 

Ještě jednou moc děkujeme.

 

Mějte se moc hezky. Všem tetičkám přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, spokojenosti, nadšení v tvořivosti, spoustu kreativních nápadů a mnoho rozzářených dětských očiček a úsměvů v dětské tváři."

deku ušila 183 Renata-pudlice

press to zoom

zádíčka deky

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

vyšila 252 Marcela J, Bohuňovice

press to zoom

vyšila 74 Jiřina Třemošná

press to zoom

vyšila 264 Helena Vajda

press to zoom

vyšila 263 Ivana z Krhové

press to zoom

vyšila 263 Ivana z Krhové

press to zoom
press to zoom