top of page

Anetka

Anetka má posthemoragický hydrocefalus, má zavedený od narození V-P shunt. V 1 roce života jí diagnostikovali DMO- spastická triparéza s levostrannou převahou. Anetka je chodící velmi živá holčička, má problémy se stabilitou a má narušenou chůzi. Neustále každodenně rehabilituje, 1x týdně dojíždí na rehabilitace Vojtovou metodou, 1x týdně na Bobath koncept. Anetka dochází do školky, kde má asistentku. V kolektivu dětí se jí velmi líbí a je oblíbená, je společenská.

VĚK

4 roky

PROJEKT

369

ODEVZDÁNO

červen 2019

Deka

Maminka Anetky nám napsala:

"Dobrý den,

velmi rádi bychom poděkovali všem tetičkám, které se podílely na tvorbě dárečku pro Anetku. Děkujeme všem tetičkám – švadlenkám, velmi si vážíme vašeho dárku, práce a nadšení se kterým deky šijete. Za vaší trpělivost při tvoření těchto nádherných dek a polštářků. Děkujeme za podporu, povzbuzení, snahu a chuť pomáhat ostatním. Za štěstí a úsměv na tvářičce naší Anetky.

Především bychom rádi poděkovali tetě Renatce, která deku i polštářek ušila. Anetka celé odpoledne vyhlížela pana pošťáka až balíček doveze, nadšeně se pustila do jeho rozbalování, vyslechla si celý dopis od tetiček, prohlédla si přáníčko, které bylo součásti balíčku a plna očekávaní začala rozbalovat dáreček.  Pří rozbalování jsem měla slzy v očích, protože nadšení a rozzářená očička Anetky mně vážně dojalo. Pečlivě jsme prohlíželi každý obrázek, Anetka přeskakovala z jednoho obrázku na druhý. Je z deky a polštářku moc nadšená.

Jako perličku přidávám naši malou historku. Anetka sleduje Receptář na Primě , kde je její oblíbený herec Oldřich Navrátil (kterého si oblíbila v pohádce Čertoviny jako „pantátu“ ). Sledovala Vaše reportáže o „dekách z lásky“ a vždy říkala, že by se jí taková deka líbila, že pod ní chtěla spinkat. A včera se jí její přání splnilo 😊

 

Ještě jednou moc děkujeme.

 

Mějte se moc hezky. Všem tetičkám přejeme hodně zdravíčka, štěstíčka, spokojenosti, nadšení v tvořivosti, spoustu kreativních nápadů a mnoho rozzářených dětských očiček a úsměvů v dětské tváři."

bottom of page