top of page

Fanda

Fandovi bude 14 let, má diabetes 1.typu. Fanda se ve škole učí velmi dobře. Rád sportuje, dělá atletiku (běhá sprinty) a hraje fotbal.

Fanda začal s fotbalem až letos na jaře, tedy  půl roku od  první diagnózy - Diabetes I. Stal se z něj platný člen týmu. Daří se mu dávat góly a v partě fotbalistů je opravdu rád. Sezónu ukončil s fotbalisty TJ Skorotice na 2. místě v okrese.

Atletiku dělá Fanda již 4 roky. Před úderem nemoci se pohyboval Fanda na prvních místech v kraji ve  sprintech.  Už 3 měsíce po návratu z nemocnice se vrátil zpět na stadion a postupně začal trénovat.  Výsledkem letošní sezóny bylo pokoření mnoha osobních rekordů, několik medailí, ale hlavně postup na Republikovou soutěž družstev, kde závodil v 60 m (10. místo) a ve štafetě (1. místo). 

Sportem prostě Fanda žije. Má hlavně skvělé trenéry, kterým patří velký dík. Na všechny závody a zápasy jezdíme se synem a doprovázíme ho, aby nebyl sám na veškerou nutnou kontrolu, měření a vše spojené s nemocí. Je ale moc šikovný a hodně toho obstará už sám.

Mimo aktivní trénink baví Fandu, i jako ostatní kluky, plavat, jezdit na kole, lyžovat, snowboardovat nebo chodit do jumpparku. 

VĚK

14 let

PROJEKT

400

ODEVZDÁNO

prosinec 2019

Deka

Fanda nám napsal: 

"Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za krásnou deku. Udělala mi velikou radost. Fanda"

 

Poděkování poslala i Fandy maminka: 

"Dobrý den, i já děkuji za obě mé děti. Jsou nadšené. Polštářek i deka jsou jedinečné. Díky za vaší práci, zapálení i lásku dělat něco pro ostatní.

Krásný Adventní čas."

bottom of page