top of page

press to zoom

press to zoom
1/1

Fanda

Fandovi bude 14 let, má diabetes 1.typu. Fanda se ve škole učí velmi dobře. Rád sportuje, dělá atletiku (běhá sprinty) a hraje fotbal.

Fanda začal s fotbalem až letos na jaře, tedy  půl roku od  první diagnózy - Diabetes I. Stal se z něj platný člen týmu. Daří se mu dávat góly a v partě fotbalistů je opravdu rád. Sezónu ukončil s fotbalisty TJ Skorotice na 2. místě v okrese.

Atletiku dělá Fanda již 4 roky. Před úderem nemoci se pohyboval Fanda na prvních místech v kraji ve  sprintech.  Už 3 měsíce po návratu z nemocnice se vrátil zpět na stadion a postupně začal trénovat.  Výsledkem letošní sezóny bylo pokoření mnoha osobních rekordů, několik medailí, ale hlavně postup na Republikovou soutěž družstev, kde závodil v 60 m (10. místo) a ve štafetě (1. místo). 

Sportem prostě Fanda žije. Má hlavně skvělé trenéry, kterým patří velký dík. Na všechny závody a zápasy jezdíme se synem a doprovázíme ho, aby nebyl sám na veškerou nutnou kontrolu, měření a vše spojené s nemocí. Je ale moc šikovný a hodně toho obstará už sám.

Mimo aktivní trénink baví Fandu, i jako ostatní kluky, plavat, jezdit na kole, lyžovat, snowboardovat nebo chodit do jumpparku. 

VĚK

14 let

PROJEKT

400

ODEVZDÁNO

prosinec 2019

Deka

Fanda nám napsal: 

"Dobrý den, chtěl bych Vám moc poděkovat za krásnou deku. Udělala mi velikou radost. Fanda"

 

Poděkování poslala i Fandy maminka: 

"Dobrý den, i já děkuji za obě mé děti. Jsou nadšené. Polštářek i deka jsou jedinečné. Díky za vaší práci, zapálení i lásku dělat něco pro ostatní.

Krásný Adventní čas."

press to zoom

deku komplet šila Jamala

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

polštářek ušila Maja Vlašim

press to zoom
bottom of page