top of page

Elíšek

Eliška je 11letá vymodlená holčička, na kterou jsme dlouho čekali. Eliška se narodila s vrozenou vývojovou vadou mozku – HOLOPROSENCEPHALIE, kdy mozek není zcela rozdělen na dvě hemisféry. Eliška má také zrakové postižení a epilepsii. Je plně závislá na péči jiné osoby. I přesto je největším miláčkem celé naší rodiny. Eliška chodí do speciální školy ve Frýdlantě 2x týdně na 2 hodiny, kde se jí moc líbí. Miluje zvuky, hlasy, písničky a vyžaduje neustálou pozornost všech blízkých. Nejspokojenější je v náruči někoho z nás a na procházkách na kočárku.

Eliška je mladší sestřičkou 22 letého Jakuba a mladší sestrou 8 letých dvojčat Anežky a Verunky. Anežce a Verunce jsme ušily polštářky.

VĚK

11 let

PROJEKT

398

ODEVZDÁNO

prosinec 2019

Deka

Maminka Elišky nám napsala: "Dobrý den paní Dášo. Předem dopisu se chci omluvit že odpovídám až teď ale balík s dekou od Vás jsem nechala zabalený a naše Eliška ho s pomocí tatínka  rozbalila až ve Štědrý den. Chtěli bychom strašně moc poděkovat protože deka je nádherná a zrovna tak polštářky pro dvojčata. Opravdu nádhera. Je krásné vědět  že na nás někdo myslí, máme velkou radost. Deku i polštářky od chvíle co jsme je rozbalili používáme nepřetržitě.  Ještě jednou moc děkuji maminka Petra."

bottom of page