top of page

Karolínka

Karolínce je 12 let. Od 3 let trpí epilepsií, v současné době kompenzovanou. Kvůli skolioze páteře nosí 22 hodin denně korzet. Má svalovou hypotonii, STMR. Ve škole se jí líbí, učí se ale velmi pomalu.

Karolínka má nejraději modro-růžovou barevnou kombinaci a mezi její oblíbené postavičky patří čerti, panenky, zvířátka, ale třeba i policie nebo záchranáři.

Karolínka má mladšího brášku, který od nás dostal polštářek 

VĚK

12 let

PROJEKT

393

ODEVZDÁNO

listopad 2019

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den,

 

dnes jsme obdrželi balík s dárky od úžasné party lidiček, kteří pracují pod záštitou DEKY Z LÁSKY.  Nevím jak slovy popsat tu nádheru uvnitř balíku. Děti jsou nadšené stejně jako já a zatímco píšu děkovný email, tak se rochní pod dekou a dělí o polštářek. :) Radost kterou jste udělali mým "jiným" dětem je obrovskou radostí pro mě. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem švadlenkám, které se na dece a polštářku podílely i těm ostatním za skvělou práci. Mají náš velký obdiv za tak nádherně propracované šití které si naprosto zaslouží svůj název "deky z lásky" protože ta láska z nich přímo vychází. Ještě jednou moc děkujeme i za dárečky ve formě pexes,figurek a omalovánek , jsme neskutečně nadšeni...

S pozdravem krásného dne maminka Tereza s Karolínkou a Adámkem ;)"

bottom of page