1/2

Karolínka

Karolínce je 12 let. Od 3 let trpí epilepsií, v současné době kompenzovanou. Kvůli skolioze páteře nosí 22 hodin denně korzet. Má svalovou hypotonii, STMR. Ve škole se jí líbí, učí se ale velmi pomalu.

Karolínka má nejraději modro-růžovou barevnou kombinaci a mezi její oblíbené postavičky patří čerti, panenky, zvířátka, ale třeba i policie nebo záchranáři.

Karolínka má mladšího brášku, který od nás dostal polštářek 

VĚK

12 let

PROJEKT

393

ODEVZDÁNO

listopad 2019

Deka

Maminka nám napsala:

"Dobrý den,

 

dnes jsme obdrželi balík s dárky od úžasné party lidiček, kteří pracují pod záštitou DEKY Z LÁSKY.  Nevím jak slovy popsat tu nádheru uvnitř balíku. Děti jsou nadšené stejně jako já a zatímco píšu děkovný email, tak se rochní pod dekou a dělí o polštářek. :) Radost kterou jste udělali mým "jiným" dětem je obrovskou radostí pro mě. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem švadlenkám, které se na dece a polštářku podílely i těm ostatním za skvělou práci. Mají náš velký obdiv za tak nádherně propracované šití které si naprosto zaslouží svůj název "deky z lásky" protože ta láska z nich přímo vychází. Ještě jednou moc děkujeme i za dárečky ve formě pexes,figurek a omalovánek , jsme neskutečně nadšeni...

S pozdravem krásného dne maminka Tereza s Karolínkou a Adámkem ;)"

deku ušila Hanka K-M

vyšila Jiřina, Třemošná

vyšila ZŠ Náchod

vyšila Renata Hejdová

ušila Jiřina Jakubcová

ušila Jarfi

vyšila Magda Světec

vyšila Škola Náchod

vyšila Monika Černovír

vyšila Škola Náchod

vyšila Blanka Rybárny

vyšila Jiřina, Třemošná

polštářek pro Adámka ušila 29 Anitta S., obrázky vyšila ZŠ Náchod