top of page

Jáchym

Jáchymovi je 1 rok, narodil se s oboustrannou kataraktou. Podstoupil již několik operací, ještě další ho čekají. V důsledku toho je Jáchymkův vývoj opožděný. Chodí na rehabilitace, pomalu se začíná plazit. Je moc šikovný, všichni věří, že brzy bude i chodit a že vše zvládne.

Deka by měla být vzhledem k Jáchymkovu špatnému zraku, výrazná, kontrastní, aby ho zaujala. Jáchymek má úžasnou jemnou motoriku a všechno poznává hodně hmatem, proto mohou být obrázky 3D. Baví ho přetáčet stránky v knížkách, má rád věci, které vydávají zvuky a které se lesknou a svítí.

Jáchymek má staršího brášku Danielka. 

VĚK

1 rok

PROJEKT

389

srpen 2019

PŘEDÁNO

Deka

Maminka nám napsala na fcb:

"Krásný dobrý den, paní Hulmáková, krásný den i tetičkám - švadlenkám.

Tak jsme se dočkali i my a dorazil balíček pro naše kluky :-) Oceňuji, že byly krásně zabalené, jako opravdové dárečky. Kluci byli úplně natěšení, až si dárečky otevřou. A co teprve ta radost!! :-) Danečkovi se rozzářila očka jak polštářek viděl a hned se k němu začal tulit. A jak šel spinkat, tak šel s ním a nesmí mu už v postýlce chybět :-) a deka pro Jáchymka je také moc hezká! :-) precizně ušitá, úplně jsme všichni koukali, jak jste si s ní vyhrály :-) Jáchymkovi se moc líbí, rád se pod ní schovává, nejvíc se mu líbí ta barevná strana, ale obdivuje ji celou :-) Chtěli bychom Vám opravdu poděkovat, za to vše, co pro všechny ty děti děláte. Je vidět, že to má smysl a, že vše šijete s láskou. I ty doprovodné dopisy jsou strašně milé :) Ještě jednou moc děkujeme, že jsme mohli udělat klukům takto radost. Budu se snažit Vám pomoci, aby jste se dostali co nejvíce do povědomí lidí a hlavně aby se našli další dobré duše, které by dětem šily dečky a polštářky."

bottom of page