top of page

Daneček

Danečkovi je 13 let. Byl mu diagnostikován autismus (Aspargův syndrom) a ADHD. Má obtíže v kontaktech s vrstevníky, s akceptací změn. Dodržuje rituály, je úzkostný. Má též genetickou poruchu srážlivosti krve a bronchiální astma. 

Daneček má dva mladší sourozence. Štěpánka, který od nás dostal polštářek a Andělínka, kterému jsme ušily deku v projektu č. 103.

VĚK

13 roky

PROJEKT

102

ODEVZDÁNO

duben 2014

Deka

Maminka nám napsala poděkování:

"Dobrý den, paní Dagmar,

dnes nám byl od Vás doručený balíka a naši kluci měli díky Vám a spoustě dalších hodných lidiček druhé Vánoce :)

Štěpánek se velmi radoval z překrásného polštářku a liboval si, jak je měkký a krásně na něm usnul :). Andělínek zářil štěstím, že našel na své dece všechny své oblíbené kamarády, traktůrek i mašinku :). Daniel nadšením křičel natolik, že to muselo slyšet celé sídliště :). 

Velice děkuji i já s manželem za velmi krásný a srdečný dopis od Vás, paní Dagmar. Vaše slova jsou pro nás jako balzám na duši. Výchova našich dětí není zrovna jednoduchá a denně si zažíváme spoustu vypětí, stresu a smutku z nepochopení okolí...

Z celého srdce upřímně děkuji všem švadlenkám, obdivuji jejich šikovnost, trpělivost i vůli udělat pro někoho jen tak dobrý skutek, což se v dnešní době rozhodně často nevidí." 

bottom of page