top of page

Andělínek

Andělínkovi je 2 a půl roku. Stejně jako jeho bráškům Štěpánkovi (viz projekt 36) a Danečkovi (viz projekt 102) mu byl diagnostikován autismus, ADHD genetická porucha srážlivosti krve a bronchiální astma. U Andělínka se výrazně projevují stereotypy a rituální chování. Vyžaduje zvýšený dohled a dopomoc v sebeobslužných dovednostech. 

VĚK

3 roky

PROJEKT

103

ODEVZDÁNO

květen 2014

Deka

Maminka nám napsala poděkování:

"Dobrý den, paní Dagmar,

dnes nám byl od Vás doručený balíka a naši kluci měli díky Vám a spoustě dalších hodných lidiček druhé Vánoce :)

Štěpánek se velmi radoval z překrásného polštářku a liboval si, jak je měkký a krásně na něm usnul :). Andělínek zářil štěstím, že našel na své dece všechny své oblíbené kamarády, traktůrek i mašinku :). Daniel nadšením křičel natolik, že to muselo slyšet celé sídliště :). 

Velice děkuji i já s manželem za velmi krásný a srdečný dopis od Vás, paní Dagmar. Vaše slova jsou pro nás jako balzám na duši. Výchova našich dětí není zrovna jednoduchá a denně si zažíváme spoustu vypětí, stresu a smutku z nepochopení okolí...

Z celého srdce upřímně děkuji všem švadlenkám, obdivuji jejich šikovnost, trpělivost i vůli udělat pro někoho jen tak dobrý skutek, což se v dnešní době rozhodně často nevidí." 

bottom of page